Smaller Default Larger

Uwaga: zmiana terminu seminarium networkingowego z francuskimi firmami w Ambasadzie RP we Francji, 13 października 2017

Seminarium networkingowe adresowane jest do francuskich i polskich firm działających na rynku energii odnawialnych w branżach fotowoltaiki, biogazu rolniczego, bio-masy i kogeneracji, jak również małych instalacji wiatrowych. Seminarium ma na celu za-prezentowanie uczestniczącym francuskim firmom nowych możliwości biznesowych na polskim rynku OZE i zapoznanie ich z polskimi firmami i rozwijanymi przez nie przyszłymi projektami wynikającymi z ostatnich aukcji przeprowadzonych w Polsce w 2017 roku. Seminarium skierowane jest przede wszystkim do francuskich firm inżynieryjnych i dostawców technologii (komponentów, urządzeń, systemów i rozwiązań...) jak również dostawców specjalistycznych usług technicznych i konsultingowych. Poza francuskimi firmami dysponującymi ofertami konkretnych produktów, usług technicznych i ekspertyz działających w obszarze czterech powyżej wymienionych technologii OZE, seminarium i spotkania biznesowe adresują się także do przedstawicieli francuskich stowarzyszeń profesjonalnych (takich jak SER, ENERPLAN, AFPPE, CIBE, ATEE i BIOMASSE NORMANDIE), reprezentujących setki małych i średnich przedsiębiorstw członkowskich.

Aktualny stan regulacyjno-prawny i nowe możliwości inwestycji na polskim rynku oraz współpracy z polskimi firmami przy realizacji nowych instalacji fotowoltaicznych, małych instalacji wiatrowych, biogazu, biomasy i kogeneracji w efekcie rozstrzygnięcia ostatnich aukcji dotyczących OZE, zostaną szczegółowo zaprezentowane francuskim uczestnikom przez Pana Grzegorza Wiśniewskiego, honorowego gościa i speakera seminarium, założyciela i prezesa zarządu Instytutu Energetyki Odnawialnej w Warszawie. Instytut monitoruje w sposób ciągły regulacje i stan rozwoju rynku oraz wskaźniki opłacalności i koniunktury na energetykę odnawialną w Polsce. Prezes Wiśniewski jest członkiem Narodowej Radu Rozwoju przy Prezydencie RP gdzie wyniki monitoringu rynku OZE wykorzystywane są m.in. do wytyczania współpracy oraz podejmowania nowych inicjatyw regulacyjnych.

Do pobrania

Newsletter

captcha

Kontakt

Instytut Energetyki Odnawialnej
ul. Mokotowska 4/6
00-641 Warszawa

Telefon:
+48 22 825 46 52
+48 22 875 86 78

Fax:
+48 22 875 86 78

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka plików cookies