Smaller Default Larger

NMG

NMG Sp. z o.o.  jest ekspertem w opracowywaniu profesjonalnych rozwiązań wspomagających efektywne zarządzanie gospodarką energetyczną w różnych podmiotach gospodarczych i komunalnych.

 

Firmę tworzy doświadczony zespół pracowników, którzy przez ostatnich kilkanaście lat specjalizowali się w realizacji złożonych projektów, zwłaszcza z dziedziny wspomagania gospodarki mediami energetycznymi. NMG wspomaga klientów w zakresie analityki, konsultingu i formalnego oraz technicznego przygotowania do korzystania z aktualnych rozwiązań umożliwiających obniżenie kosztów zakupu mediów przy jednoczesnym utrzymaniu dotychczasowego charakteru ich poboru.

 

 

Oferowane przez NMG rozwiązania umożliwiają kontrolę bieżącego zużycia mediów energetycznych (energia elektryczna, gaz, woda sprężone powietrze, para wodna itp.) oraz np. odprowadzanych ścieków przemysłowych.

 

NMG oferuje zarówno gotowe rozwiązania projektowe przeznaczone do szybkiego wdrożenia, jak i rozwiązania, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Często proces wdrożenia rozwiązań informatycznych dostarczanych przez NMG poprzedzony jest wykonaniem audytu energetycznego lub opracowaniem koncepcji analizującej warianty możliwych rozwiązań. Wnioski z tych opracowań posłużyły wielu klientom do przeprowadzenia konkretnych działań oszczędnościowych, które przyniosły wymierne korzyści ekonomiczne.

 

Najczęściej system wspomagający zarządzanie energią stanowi element Zintegrowanego Systemu Zarządzania całym przedsiębiorstwem (ZSI), gdzie zarówno informacje źródłowe jak i przetworzone są zarejestrowane w dowolnej części ZSI i następnie przesyłane do wszystkich użytkowników ZSI drogą elektroniczną.

 

NMG ma również doświadczenie we wspieraniu Klientów w prowadzeniu działań niezbędnych w wykorzystaniu istniejących uwarunkowań formalno – prawnych Rynku Energii Elektrycznej.

 

NMG jest producentem systemu ERCO.Net, który wspomaga gospodarkę mediami energetycznymi odbiorcy oraz dostawcą usługi SPEKTRUM oferującej rozwiązania analityczne systemu ERCO.Net w ramach platformy WWW.

 

Ponadto NMG współpracuje z producentami sprzętu pomiarowego i pomiarowo – rozliczeniowego stosowanego w układach pomiarowo – rozliczeniowych  odbiorców końcowych oraz z producentami i dystrybutorami rozwiązań teletransmisyjnych i sieciowych, stanowiących niezbędny element infrastruktury wdrażanych systemów.

 

NMG Sp. z o.o.   
tel.: (+48 52) 370 34 01, (+48 52) 362 00 50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona internetowa: www.nmg.pl
ul. Fordońska 246
85-766 Bydgoszcz

Blog OZERISE

 • Czy leci z nami pilot – chwiejne rządowe ramy rozwoju energetyki odnawialnej – wpis na "ODNAWIALNY" BLOG
  2017-10-02 07:19:41

  Czytaj więcej...

 • Kim są najwięksi zwycięzcy aukcji OZE?
  2017-09-27 08:51:42

  Czytaj więcej...

 • Miliardy na panele słoneczne. Za dwa lata moce fotowoltaiczne w Polsce mają wzrosnąć czterokrotnie.
  2017-09-21 13:34:05

  Czytaj więcej...

Kontakt

Instytut Energetyki Odnawialnej
ul. Mokotowska 4/6
00-641 Warszawa

Telefon:
+48 22 825 46 52
+48 22 875 86 78

Fax:
+48 22 875 86 78

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka plików cookies